Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dezumidificator 10L/zi

Număr anunț
DA20928897
Autoritate contractantă
Complexul Muzeal de Stiintele Naturii Bacau (CUI 4278388)
Furnizor / câștigător
ALT ALECO GROUP SRL (CUI RO18701703)
Cod CPV
42113161-0 · Deumidificatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.232,76 RON
Valoare atribuită
1.232,76 RON
Data publicării
30.07.2018 09:39
Termen limită
04.08.2018 17:00
Data finalizării
30.07.2018 12:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.232,76 RON

din 1.232,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.