Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ASPIRATOR USCAT PROF. T 7/1 1.527-181.0
- Număr anunț
- DA21133461
- Autoritate contractantă
- Muzeul Judetean de Istorie si Arheologie Prahova (CUI 2843442)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 39713430-6 · Aspiratoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 391,60 RON
- Valoare atribuită
- 391,60 RON
- Data publicării
- 04.09.2018 15:46
- Termen limită
- 09.09.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.09.2018 09:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
391,60 RON
din 391,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro