Ofertă refuzată Cumpărare directă

Achizitie Panouri temporare de informare si Etichete autocolante

Număr anunț
DA21101826
Autoritate contractantă
CONSILIUL CONCURENTEI (CUI 8844560)
Furnizor / câștigător
MARKETING CONCEPT SRL (CUI RO30912165)
Cod CPV
79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.589 RON
Valoare finală
1.589 RON
Data publicării
30.08.2018 12:02
Termen limită
05.09.2018 17:00
Data finalizării
05.09.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.