Ofertă acceptată Cumpărare directă

Registre scolare

Număr anunț
DA20929123
Autoritate contractantă
COLEGIUL DE SERVICII ÎN TURISM "NAPOCA (CUI 5593758)
Furnizor / câștigător
ALPHA GROUP SRL (CUI RO14346218)
Cod CPV
22000000-0 · Imprimate si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
294 RON
Valoare atribuită
294 RON
Data publicării
30.07.2018 09:54
Termen limită
04.08.2018 17:00
Data finalizării
30.07.2018 10:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

294 RON

din 294 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.