Ofertă refuzată Cumpărare directă

Tiparituri personalizate Senat

Număr anunț
DA20909527
Autoritate contractantă
SENATUL ROMANIEI (CUI 4284070)
Furnizor / câștigător
ADGENTI GRUP SERVICES S.R.L. (CUI 38683873)
Cod CPV
22000000-0 · Imprimate si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.860 RON
Valoare finală
25.860 RON
Data publicării
25.07.2018 13:58
Termen limită
30.07.2018 17:00
Data finalizării
30.07.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.