Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PRODUSE DE CURATENIE

Număr anunț
DA20930387
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM SAPTAMANAL NR.49 (CUI 17343747)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
605,11 RON
Valoare atribuită
605,11 RON
Data publicării
30.07.2018 11:03
Termen limită
04.08.2018 17:00
Data finalizării
30.07.2018 11:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

605,11 RON

din 605,11 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.