Ofertă acceptată
Cumpărare directă
AQUATABS – TABLETE PENTRU DEZINFECTIA APEI DESTINATA CONSUMULUI UMAN - 8,68 gm
- Număr anunț
- DA20930068
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Corabia (CUI 4286453)
- Furnizor / câștigător
- BIO HYGIENE SRL (CUI RO29674809)
- Cod CPV
- 24962000-5 · Produse chimice pentru tratarea apei (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 220 RON
- Valoare atribuită
- 220 RON
- Data publicării
- 30.07.2018 10:45
- Termen limită
- 04.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 30.07.2018 14:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
220 RON
din 220 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro