Ofertă refuzată Cumpărare directă

Dezinfectant maini 1 L

Număr anunț
DA20920759
Autoritate contractantă
CENTRUL REGIONAL DE CAZARE SI PROCEDURI PENTRU SOLICITANTII DE AZIL TIMISOARA (CUI 22471297)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
847,50 RON
Valoare finală
847,50 RON
Data publicării
26.07.2018 16:49
Data finalizării
30.07.2018 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.