Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Acetonitril CHROMASOLV®, 99.9% 2.5L;Metanol CHROMASOLV®, 99,9% 2.5L; Ethyl acetate CHROMASOLV®, 99.7
- Număr anunț
- DA20903872
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI RO5394950)
- Cod CPV
- 24324400-5 · Compusi cu functie azotata (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 861,30 RON
- Valoare atribuită
- 861,30 RON
- Data publicării
- 25.07.2018 08:40
- Termen limită
- 30.07.2018 17:00
- Data finalizării
- 30.07.2018 13:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
861,30 RON
din 861,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro