Ofertă acceptată Cumpărare directă

COMBINA FRIGORIFICA NF INDESIT XI9 T2Y X B H

Număr anunț
DA21124782
Autoritate contractantă
Spitalul Judetan de Urgenta "Mavromati" Botosani (CUI 4557951)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
39711110-3 · Frigidere cu congelator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.705,87 RON
Valoare atribuită
1.705,87 RON
Data publicării
04.09.2018 09:23
Termen limită
09.09.2018 17:00
Data finalizării
05.09.2018 07:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.705,87 RON

din 1.705,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.