Ofertă acceptată Cumpărare directă

Switch 8p si DRUM pt imprimanta Brother

Număr anunț
DA20933542
Autoritate contractantă
COMUNA BRETEA ROMANA (CONSILIUL LOCAL) (CUI 4521443)
Furnizor / câștigător
COMPUTERLINE SRL (CUI RO17994710)
Cod CPV
30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
293,27 RON
Valoare atribuită
293,27 RON
Data publicării
30.07.2018 13:49
Termen limită
04.08.2018 17:00
Data finalizării
30.07.2018 18:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

293,27 RON

din 293,27 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.