Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET VOPSEA, CHERESTEA, CUIE

Număr anunț
DA20930772
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA, COMUNA SECUIENI (CUI 17637254)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
342,06 RON
Valoare atribuită
342,06 RON
Data publicării
30.07.2018 11:24
Termen limită
04.08.2018 17:00
Data finalizării
30.07.2018 13:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

342,06 RON

din 342,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.