Ofertă acceptată Cumpărare directă

IZOLAT SALA DE CLASA

Număr anunț
DA20930094
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA I D SIRBU PETRILA (CUI 12956848)
Furnizor / câștigător
MARIA ANTONIA SERVICII S.R.L. (CUI 36369638)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.269,74 RON
Valoare atribuită
3.269,74 RON
Data publicării
30.07.2018 10:46
Termen limită
04.08.2018 17:00
Data finalizării
30.07.2018 12:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.269,74 RON

din 3.269,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.