Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pipeta gradata cu golire totala clasa A 25 ML
- Număr anunț
- DA20930061
- Autoritate contractantă
- Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Hunedoara (CUI 4371117)
- Furnizor / câștigător
- SOLANTIS SRL (CUI RO30545999)
- Cod CPV
- 33793000-5 · Sticlarie pentru laborator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 171,20 RON
- Valoare atribuită
- 171,20 RON
- Data publicării
- 30.07.2018 10:45
- Termen limită
- 04.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 30.07.2018 10:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
171,20 RON
din 171,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro