Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serv. de cadastru si topo. pentru bunurile imobile aflate in proprietatea publica a orasului Otopeni

Număr anunț
DA20914962
Autoritate contractantă
ORAS OTOPENI (CUI 4364446)
Furnizor / câștigător
CONSTANTIN M. MIHAI PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 38576052)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
68.660,48 RON
Valoare atribuită
68.660,48 RON
Data publicării
26.07.2018 10:54
Termen limită
04.08.2018 17:00
Data finalizării
30.07.2018 14:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

68.660,48 RON

din 68.660,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.