Ofertă refuzată
Cumpărare directă
FINISARE PARDOSELILOR DIN PARCHET PRIN RASCHETARE, CERUIRE SI LUSTRUIRE
- Număr anunț
- DA20894389
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA AUREL MOSORA (CUI 29034346)
- Furnizor / câștigător
- DOLEV GROUP SRL (CUI RO14799758)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.722,06 RON
- Valoare finală
- 4.722,06 RON
- Data publicării
- 24.07.2018 07:45
- Data finalizării
- 30.07.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.