Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet folie protectie conform anunt ADV 1031977

Număr anunț
DA21137047
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01221 TIMISOARA (CUI 26382613)
Furnizor / câștigător
NETSZIN S.R.L. (CUI 33253484)
Cod CPV
44115900-8 · Dispozitive de protectie impotriva razelor solare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.275 RON
Valoare atribuită
7.275 RON
Data publicării
05.09.2018 10:23
Termen limită
10.09.2018 17:00
Data finalizării
05.09.2018 10:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.275 RON

din 7.275 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.