Ofertă acceptată Cumpărare directă

malai 1kg

Număr anunț
DA21136722
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.3 TULCEA (CUI 28644478)
Furnizor / câștigător
LIDAS SRL (CUI RO4611791)
Cod CPV
15411200-4 · Ulei pentru gatit (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
190,60 RON
Valoare atribuită
190,60 RON
Data publicării
05.09.2018 10:10
Termen limită
10.09.2018 17:00
Data finalizării
05.09.2018 12:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

190,60 RON

din 190,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.