Ofertă acceptată Cumpărare directă

Diverse materiale pentru constructii (pentru reparatii trotuare Buzias)

Număr anunț
DA21133200
Autoritate contractantă
ORASUL BUZIAS (CUI RO2502534)
Furnizor / câștigător
OVICLA VEST SRL (CUI RO17649178)
Cod CPV
44111200-3 · Ciment (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.360,80 RON
Valoare atribuită
1.360,80 RON
Data publicării
04.09.2018 15:28
Termen limită
09.09.2018 17:00
Data finalizării
05.09.2018 08:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.360,80 RON

din 1.360,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.