Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Laptop HP ProBook 450 G5 cu procesor Intel® Core™ i5-8250U pana la 3.40 GHz, Kaby Lake R, 15.6"
- Număr anunț
- DA20931869
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA BARBULESTI (CUI 33560624)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.201,66 RON
- Valoare atribuită
- 4.201,66 RON
- Data publicării
- 30.07.2018 12:20
- Termen limită
- 04.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 30.07.2018 12:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.201,66 RON
din 4.201,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro