Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE SUPRAVEGHERE + TRANZITIE ISO 14001V2015; ISO 27001V2013; ISO 9001V2015

Număr anunț
DA20929601
Autoritate contractantă
R 13811802 DIRECTIA GENERALA VENITURI BUGET LOCAL SECTOR 2
Furnizor / câștigător
AFNOR ROMÂNIA SRL (CUI 18984723)
Cod CPV
79132000-8 · Servicii de certificare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.723 RON
Valoare atribuită
6.723 RON
Data publicării
30.07.2018 10:20
Termen limită
04.08.2018 17:00
Data finalizării
30.07.2018 11:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.723 RON

din 6.723 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.