Ofertă acceptată
Cumpărare directă
OXYTOCINUM / Oxytocin 5UI/ml x 5 fiole/ 1ml
- Număr anunț
- DA20932381
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRAILA (CUI 4342863)
- Furnizor / câștigător
- FILDAS TRADING SRL (CUI RO4851409)
- Cod CPV
- 33641200-7 · Alte medicamente pentru ginecologie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.630 RON
- Valoare atribuită
- 6.630 RON
- Data publicării
- 30.07.2018 12:47
- Termen limită
- 04.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 30.07.2018 15:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.630 RON
din 6.630 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro