Ofertă refuzată Cumpărare directă

FRAXIPARINE 3800UI/0.4ML SOL INJ X 10FI (NADROPARINUM) FRAXIPARINE 5700UI/0.6ML SOL INJ X 10SER (NAD

Număr anunț
DA20931507
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC DR. GHEORGHE CONSTANTINESCU BUMBESTI-JIU (CUI 4448199)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI RO335278)
Cod CPV
33621100-0 · Antitrombotice (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.613,40 RON
Valoare finală
1.651,90 RON
Data publicării
30.07.2018 12:00
Termen limită
04.08.2018 17:00
Data finalizării
30.07.2018 14:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.