Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ecran de proiectie manual A+ Screen WS1-250, 250cm

Număr anunț
DA20932469
Autoritate contractantă
ȘCOALA GIMNAZIALĂ SFÂNTA TREIME (CUI 32113059)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
38653400-1 · Ecrane pentru proiectii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
277,31 RON
Valoare atribuită
277,31 RON
Data publicării
30.07.2018 12:52
Termen limită
04.08.2018 17:00
Data finalizării
30.07.2018 15:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

277,31 RON

din 277,31 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.