Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Mouse Active jet AMY-360 cu cablu USB, alb, Tip: cu fir, optic. Interfata: USB. Recod RTC AJ510009
- Număr anunț
- DA20933277
- Autoritate contractantă
- CANTINA DE AJUTOR SOCIAL SI PENSIUNE CLUJ - NAPOCA (CUI 5120733)
- Furnizor / câștigător
- RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI RO6562512)
- Cod CPV
- 30237410-6 · Mouse pentru computer (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19,62 RON
- Valoare atribuită
- 19,62 RON
- Data publicării
- 30.07.2018 13:35
- Termen limită
- 04.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 30.07.2018 13:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
19,62 RON
din 19,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro