Ofertă acceptată
Cumpărare directă
NIPLU ALAMA 1/2
- Număr anunț
- DA20933195
- Autoritate contractantă
- SANATORIUL BALNEOCLIMATERIC DE COPII BUSTENI (CUI 2845591)
- Furnizor / câștigător
- ARTSANI COM SRL (CUI RO14528066)
- Cod CPV
- 44160000-9 · Conducte, tevarie, tevi, tubaje, tuburi si articole conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2,56 RON
- Valoare atribuită
- 2,56 RON
- Data publicării
- 30.07.2018 13:29
- Termen limită
- 04.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 30.07.2018 15:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2,56 RON
din 2,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro