Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tabla expandata grilaje

Număr anunț
DA20923870
Autoritate contractantă
Penitenciarul Bucuresti Rahova (CUI 9941693)
Furnizor / câștigător
GRIRO SA (CUI RO1576509)
Cod CPV
44100000-1 · Materiale de constructii si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.072 RON
Valoare atribuită
6.072 RON
Data publicării
27.07.2018 11:14
Termen limită
01.08.2018 17:00
Data finalizării
30.07.2018 14:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.072 RON

din 6.072 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.