Ofertă acceptată Cumpărare directă

LAVOAR ALB ROTUNJIT 50CM (3011669)

Număr anunț
DA20906051
Autoritate contractantă
U.M. 0333 BUCURESTI (CUI 8295969)
Furnizor / câștigător
MARKETING CONCEPT SRL (CUI RO30912165)
Cod CPV
44411000-4 · Articole sanitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
93,74 RON
Valoare atribuită
93,74 RON
Data publicării
25.07.2018 10:52
Termen limită
30.07.2018 17:00
Data finalizării
30.07.2018 13:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

93,74 RON

din 93,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.