Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de reparare a autoturismelor
- Număr anunț
- DA20924359
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA A MUNICIPIULUI BUCURESTI (CUI 15531230)
- Furnizor / câștigător
- CONTUR PROD S.R.L. (CUI RO26709066)
- Cod CPV
- 50112100-4 · Servicii de reparare a automobilelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 33.250 RON
- Valoare atribuită
- 33.250 RON
- Data publicării
- 27.07.2018 11:43
- Termen limită
- 01.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 30.07.2018 11:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
33.250 RON
din 33.250 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro