Ofertă acceptată Cumpărare directă

Revizie Mercedes-Benz Sprinter A76956 - obligatorie 1 an

Număr anunț
DA20915805
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01871 (CUI 4550040)
Furnizor / câștigător
POPECI AUTO SRL (CUI RO14174058)
Cod CPV
50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
597,07 RON
Valoare atribuită
597,07 RON
Data publicării
26.07.2018 11:34
Termen limită
04.08.2018 17:00
Data finalizării
30.07.2018 10:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

597,07 RON

din 597,07 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.