Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Videoproiector BENQ MX528, DLP 3D, XGA 1024 x 768, 3300 lumeni, High ContrastRatio 13.000:1, lampa 6
- Număr anunț
- DA20923592
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agricole si Medicina Veterinara Cluj Napoca (CUI 4288381)
- Furnizor / câștigător
- SMART CHOICE SRL (CUI RO17491492)
- Cod CPV
- 38652120-7 · Videoproiectoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.694 RON
- Valoare atribuită
- 1.694 RON
- Data publicării
- 27.07.2018 10:56
- Termen limită
- 04.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 30.07.2018 14:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.694 RON
din 1.694 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro