Ofertă refuzată Cumpărare directă

Cataloage, carnete elev, registre

Număr anunț
DA20914430
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Petelea (CUI 29038844)
Furnizor / câștigător
CROMATIC TIPO SRL (CUI RO1211987)
Cod CPV
79800000-2 · Servicii tipografice si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
439,50 RON
Valoare finală
439,50 RON
Data publicării
26.07.2018 10:29
Data finalizării
30.07.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.