Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet alimente

Număr anunț
DA20939157
Autoritate contractantă
Unitatea de Asistenta Medico-Sociala Ianca (CUI 16737000)
Furnizor / câștigător
S.C. SIMFONIA COM S.R.L. IANCA (CUI RO9236251)
Cod CPV
03142300-1 · Produse alimentare de origine animala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
225,69 RON
Valoare atribuită
225,69 RON
Data publicării
31.07.2018 11:07
Termen limită
05.08.2018 17:00
Data finalizării
31.07.2018 11:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

225,69 RON

din 225,69 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.