Ofertă acceptată Cumpărare directă

Motorina Diesel Super Euro 5

Număr anunț
DA20938328
Autoritate contractantă
COMUNA MANASTIREA (CUI 3796853)
Furnizor / câștigător
ICOM OIL SRL (CUI RO11158953)
Cod CPV
09134200-9 · Motorina (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.269,42 RON
Valoare atribuită
2.269,42 RON
Data publicării
31.07.2018 10:29
Termen limită
05.08.2018 17:00
Data finalizării
31.07.2018 10:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.269,42 RON

din 2.269,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.