Ofertă refuzată
Cumpărare directă
ULEI 2T PENTRU STIHL
- Număr anunț
- DA20934311
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL DEVA (CUI RO4374660)
- Furnizor / câștigător
- ALHAMBRA IMPEX SRL (CUI RO8511850)
- Cod CPV
- 09211100-2 · Uleiuri pentru motoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 110,94 RON
- Valoare finală
- 110,94 RON
- Data publicării
- 30.07.2018 14:35
- Data finalizării
- 31.07.2018 11:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.