Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Total unsoare MULTIS EP2 18kg
- Număr anunț
- DA20934226
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara nr. 01969 -Campia Turzii (CUI 4349047)
- Furnizor / câștigător
- AUTO-RO IMPORT-EXPORT SRL (CUI RO14205278)
- Cod CPV
- 09221100-5 · Vaselina (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 299,10 RON
- Valoare atribuită
- 299,10 RON
- Data publicării
- 30.07.2018 14:30
- Termen limită
- 04.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 30.07.2018 14:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
299,10 RON
din 299,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro