Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de dezinfectie prin nebulizare
- Număr anunț
- DA20933381
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE ORTOPEDIE SI TRAUMATOLOGIE AZUGA (CUI 2845125)
- Furnizor / câștigător
- UNIMEDIK IMPEX SRL (CUI RO30410916)
- Cod CPV
- 90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.400 RON
- Valoare atribuită
- 1.400 RON
- Data publicării
- 30.07.2018 13:40
- Termen limită
- 04.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 31.07.2018 08:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.400 RON
din 1.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro