Ofertă acceptată Cumpărare directă

VOPSEA LAVABILA PENTRU INT.BLANK 8,5 L

Număr anunț
DA20937764
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "SFANTUL GRIGORIE TEOLOGUL (CUI 29075451)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44111400-5 · Vopsele si materiale de acoperire a peretilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
36,50 RON
Valoare atribuită
36,50 RON
Data publicării
31.07.2018 10:02
Termen limită
05.08.2018 17:00
Data finalizării
31.07.2018 12:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36,50 RON

din 36,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.