Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 1,0% sub estimat

Zoely 2.5mg/1.5mg*28cpr.film TEV (COMBINATII (NOMEGESTROLUM+ESTRADIOLUM)), Yaz 0.02mg/3mg*28cpr.film

Număr anunț
DA20934494
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA"SFANTUL IOAN CEL NOU"SUCEAVA (CUI 4243983)
Furnizor / câștigător
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
Cod CPV
33641410-2 · Contraceptive orale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
527,02 RON
Valoare atribuită
521,90 RON 1,0% sub estimat
Data publicării
30.07.2018 14:46
Termen limită
04.08.2018 17:00
Data finalizării
30.07.2018 15:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

521,90 RON

din 527,02 RON estimat 1,0%

Adjudecat la 99,0% din estimat · economie 5,12 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.