Acasă · Licitații
· Osii, anvelope si alte piese pentru locomotive sau material feroviar rulant (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Electromotor (demaror) Alpin DT 1240 - SRCF Constanta
- Număr anunț
- DA20932983
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
- Furnizor / câștigător
- DAVROM ACTIV LUX S.R.L. (CUI RO38881501)
- Cod CPV
- 34631400-3 · Osii, anvelope si alte piese pentru locomotive sau material feroviar rulant (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.730 RON
- Valoare atribuită
- 1.730 RON
- Data publicării
- 30.07.2018 13:18
- Termen limită
- 04.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 31.07.2018 08:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.730 RON
din 1.730 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro