Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 0,6% sub estimat

Reparatii instalatie termica interioara la Gradinita Vis de Copil, Municipiul Targu Jiu

Număr anunț
DA20917077
Autoritate contractantă
Primaria Municipiului Targu Jiu (CUI 4956065)
Furnizor / câștigător
TEHNOINSTAL SRL (CUI RO13254388)
Cod CPV
45232141-2 · Instalatii de incalzire (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
71.376 RON
Valoare atribuită
70.961,04 RON 0,6% sub estimat
Data publicării
26.07.2018 12:42
Termen limită
04.08.2018 17:00
Data finalizării
31.07.2018 08:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

70.961,04 RON

din 71.376 RON estimat 0,6%

Adjudecat la 99,4% din estimat · economie 414,96 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.