Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 1,5% sub estimat

Extindere alimentare cu apa in satele Draghici, Vacarea, Rudeni pe o lungime de 1660 ml

Număr anunț
DA20926925
Autoritate contractantă
COMUNA MIHAESTI (PRIMARIA MIHAESTI) (CUI 4122540)
Furnizor / câștigător
PROMETEU SRL (CUI RO192836)
Cod CPV
45232150-8 · Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
272.481,62 RON
Valoare atribuită
268.333,20 RON 1,5% sub estimat
Data publicării
27.07.2018 14:32
Termen limită
05.08.2018 17:00
Data finalizării
31.07.2018 13:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

268.333,20 RON

din 272.481,62 RON estimat 1,5%

Adjudecat la 98,5% din estimat · economie 4.148,42 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.