Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lampa cu LED KS-Q6 pt. chirurgicale si examinare interventii
- Număr anunț
- DA20935050
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC MUNICIPAL "DR.GAVRIL CURTEANU (CUI 4208463)
- Furnizor / câștigător
- TOTALMED SRL (CUI RO24577279)
- Cod CPV
- 31510000-4 · Lampi electrice cu incandescenta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.165 RON
- Valoare atribuită
- 1.168 RON
- Data publicării
- 30.07.2018 15:21
- Termen limită
- 04.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 31.07.2018 13:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.168 RON
din 1.165 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro