Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET LEGUME FRUCTE
- Număr anunț
- DA20934673
- Autoritate contractantă
- LICEUL SILVIC GURGHIU (CUI 4376009)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
- Cod CPV
- 15300000-1 · Fructe, legume si produse conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 286,91 RON
- Valoare atribuită
- 286,91 RON
- Data publicării
- 30.07.2018 14:57
- Termen limită
- 04.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 30.07.2018 15:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
286,91 RON
din 286,91 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro