Ofertă acceptată Cumpărare directă

TUB FL.T5 35W/840

Număr anunț
DA20941037
Autoritate contractantă
TRANS-BUS S.A. BUZAU (CUI RO10622337)
Furnizor / câștigător
I D M DINAMIC SRL (CUI RO7037953)
Cod CPV
31681000-3 · Accesorii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
201,80 RON
Valoare atribuită
201,80 RON
Data publicării
31.07.2018 12:40
Termen limită
05.08.2018 17:00
Data finalizării
31.07.2018 12:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

201,80 RON

din 201,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.