Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet servicii de vulcanizare

Număr anunț
DA20935541
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "SOMES" AL JUDETULUI SATU MARE (CUI 4038776)
Furnizor / câștigător
MILAN SRL (CUI RO20245765)
Cod CPV
50116500-6 · Servicii de reparare a pneurilor, inclusiv montare si echilibrare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.457,14 RON
Valoare atribuită
2.457,14 RON
Data publicării
30.07.2018 16:03
Termen limită
04.08.2018 17:00
Data finalizării
30.07.2018 16:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.457,14 RON

din 2.457,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.