Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MASINA TUNS GAZON HUSQVARNA LC253S
- Număr anunț
- DA20934575
- Autoritate contractantă
- COMUNA VALEA LUNGA (PRIMARIA VALEA LUNGA) (CUI 4344554)
- Furnizor / câștigător
- TACO SYSTEM SRL (CUI 12386623)
- Cod CPV
- 16311100-9 · Masini de tuns iarba pentru peluze, parcuri si terenuri de sport (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.100 RON
- Valoare atribuită
- 2.100 RON
- Data publicării
- 30.07.2018 14:51
- Termen limită
- 04.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 31.07.2018 15:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.100 RON
din 2.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro