Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Determinare consum combustibil MOTOCICLU L7e, ATV-TGB
- Număr anunț
- DA20932859
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala a Apelor Minerale (CUI 1590040)
- Furnizor / câștigător
- REGIA AUTONOMA - REGISTRUL AUTO ROMAN (CUI 1590236)
- Cod CPV
- 71600000-4 · Servicii de testare, analiza si consultanta tehnica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.423,11 RON
- Valoare atribuită
- 1.423,11 RON
- Data publicării
- 30.07.2018 13:13
- Termen limită
- 04.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 30.07.2018 13:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.423,11 RON
din 1.423,11 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro