Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie proiect Placa dibond format A3, Pix metalic rosu,Suport pliabil notes

Număr anunț
DA20942133
Autoritate contractantă
?COALA GIMNAZIALA MA?LOC (CUI 29083519)
Furnizor / câștigător
MARABO OFFICE SRL (CUI RO32418193)
Cod CPV
30197000-6 · Articole marunte de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.288 RON
Valoare atribuită
1.288 RON
Data publicării
31.07.2018 13:32
Termen limită
05.08.2018 17:00
Data finalizării
31.07.2018 13:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.288 RON

din 1.288 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.