Ofertă acceptată
Cumpărare directă
achizitinarea unui swich cu 5 port-uri pentru DEP
- Număr anunț
- DA20940257
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL GIURGIU (CUI 4852455)
- Furnizor / câștigător
- AMM (CUI RO9098809)
- Cod CPV
- 48219500-1 · Pachete software pentru comutator (switch) sau ruter (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 35,21 RON
- Valoare atribuită
- 35,21 RON
- Data publicării
- 31.07.2018 11:59
- Termen limită
- 05.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 31.07.2018 12:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
35,21 RON
din 35,21 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro